بازی های فوتبالی برایر موبایل | قسمت اول PES

بدون هیچ توضیحی مستقیم میرم سر اصل مطلب ! پی ای اس برای ما دهه شصتیا یعنی عشق ! یع عمر با این بازی ما زندگی کردیم ! یادمه ی اویل دهه ی شصت هر گروهی برای خودش یه حافظه ی پلی استیشن 1 داشت که توش بازی کنای سیو شده ی پی اسش رو ریخته بود ! یادتونه دیگه بازیکنای قد بلند ، دراز و دیلاق ، هیکل همه پر ، قدرتا هم همههه 9  چه زندگیی داشتیم ها ! از مدرسه که میرفتیم بیرون مستقیم کلوپ ! مثل الانم با کلاس نمیگفتیم گیم نت ! ساده و بی الایش کلوپ :)))

یادمه اوایل سال 80 بود که یه کامپیوتر خریدیم ، اون زمانا کامپیوتر داشتن کلی کلاس داشت :)) خیلی کم پیدا میشد کسی کامپیوتر داشته باشه ! منم سوم راهنمایی می خوندم فکر کنم . خلاصه اولین بار که رفتم پشت سیستم زودی دنبال بازی هاش گشتم . دو تا بازی داشت خفن :))) یکی شلیک با گلوله بود که شلیک می کردی یا رو مقوایی سرش رو میید ، خیلی باحال بود خدایی (اون زمونا البته نه الان )

یکی دیگه هم پلیس و تو شهر بود دقیق یادم نمیاد ولی یادمه با این پلیسه بیشتر کیف میکردیم 

بچه ها رو میاوردیم خونه ، 5 6 نفری بازی میکردیم فقط ، هر روووز بازی

تاا اینکه یروز از جلو یه مغازه ای رد میشدم (چند سال بعدش شاید) دیدم یه بازی اورده PES 2004 عکس تیری هانری روش بود . وای که مستقیم رفتم تو مغازه و خریدمش و تا خونه بدوووو بدوووو ها ! بدو بدووو ! رفتم نصبش کردم ! یکم هم هنگ داشت یعنی سیستمم اینقدر ضعیف بود که بزور بالا میاوردش 

خلاصه حاجی ، نصبش کردیم و یه عمممممر باهاش بازی کردیم ها یه عمممر 

2005 و 2006 وو . هم جواااب نداد تااااا اینکه 2013 اومد و یه تحول بزرگ تو PES بازا درس کرد . یادمه اون زمونا تازه داشت اندروید هم همه گیر میشد ، منم یه سونی داشتم گوشی دقیق یادم نیست ولی اینو یادمه که یروزی یکی از بچه ها بهم یه لینکی داد برای دانلود بازی pes 2013 برای اندروید بدون دیتا منم از خداااا خواسته رفتم سراغ دانلودش ! حالا بماند که حجمش زیاد بود و مردیم تا تموم شد با اینترنت اون موقع ها ! خلاصه دانلودش کردیم و سر دانشگاه و سرکالاس و تو اتوبوسو تو تاکسی و همهههه جا کلا این گوشی لامصب دستمون بود و به یاد بچگیا هی پی ای اس میزدیم و پی ای اس میزدیم هااا ! وای که چقدر من این بازی رو بازی کردم ! هر روووز ها هرووووز ! 

یه مدت پیش تو یه سایتی به ادرس https://coffeeapps.ir دیدم این بازی رو گذاشته برای دانلود ! همین که کلمه ی دانلود PES 2013 برای اندروید رو دیدم بدو بدو دانلوش کردم ببینم واقعااا همونننه آیا ! در کمال تعجب دیدم بله ! خود خودشه ! خلاصه نصبیدم و کلی خاطرات بچگی و جوونیم اومد به یادم ! کلی خاطره ها کلیییی ! 

به شما هم پیشنهاد میکنم از این بازی های نوستالژی برا دانلود بزارید ! باور کنید کلی خاطرست کلی عشقه و لذت ! 

تا خاطره ی دیگه از یه بازیه دیگه فعلا علی یارتون .

نوکیا ۲ . ۲ به طور رسمی معرفی شد ; یک موبایل اقتصادی ارزان قیمت

آموزش زبان با روش هایی نوین با استفاده از اپلیکیشن پاپیتا

بازی های فوتبالی برایر موبایل | قسمت اول PES

بازی ,یه ,، ,ها ,رو ,هم ,این بازی ,بود که ,بازی های ,ای اس ,پی ای ,فوتبالی برایر موبایل

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه اینترنتی شهید فهمیده TEHRAN CAPITAL اجناس فوق العاده salamat24 samiarmirzayi nicystore Maria's style James's site آکادمی اپلیکا
دزدگ